- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Semra Güzel “Yakın Çevremde Vizrüsten Etkilenenler Oldu”

20 Haziran 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»OYUNCULAR»Semra Güzel “Yakın Çevremde Vizrüsten Etkilenenler Oldu”
Semra Güzel “Yakın Çevremde Vizrüsten Etkilenenler Oldu”

Semra Güzel karantinada neler yaptı 🤔 öncelikle yaşadığımız bu kötü durumun bakılabilecek iyi bir tarafı olmasa da yinede iyi bir tarafından bakabileceğim en güzel durum ailemin yanında daha fazla vakit geçirmiş olmam. 

Bu felaket hepimiz için ruhsal çöküntüler de yarattı tabiki. Yakın çevremden  birkaç kişininde virüsten etkilenerek tedavi görmesi beni çok etkilemiş olsada şükür ki virüsü yenerek bu  süreci atlatmaları işin sonunda mutlu etti. Fakat süreç tam anlamıyla geçmediği için lütfen dikkat etmeye devam edelim olabildiğince sosyal mesafeyi koruyarak evde vakit geçirelim ki biran önce herşey normale dönsün umarım. 
 
Ailemle vakit geçirmek dışında tabiki boş vakit geçirdim diyemem. Bu süreç dijitale daha fazla zaman ayırmama ve çekimler yapmak için zaman bulabilmeme olanak sağladı. Daha önce deneyimleyip zatene mesleğim olan programcılığı ekranlarda yapıncaya kadar kendi maceram olan youtube devam ediyorum..
 
YouTube için eğitici , öğretici birçok güzel içerik çektik ve izleyicilerimize sunduk. Doğum günümü bu sürecin içinde geçirmem ve yeni yaşıma girerken evime minicik bir yavru yani ailemin yeni üyesi küçük bir kedi daha dahil etmek en huzur verici kısım olsa gerek. Hayvanları koruyalım ve hem hayvanlara hemde insanlara yapılan şiddetten artık uzak duralım. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!