- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Türkiye Gençlik Ödülleri 2018, Oylamalarında Son Gün 15 Nisan

14 Nisan 2018 - 248 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»Türkiye Gençlik Ödülleri 2018, Oylamalarında Son Gün 15 Nisan
Türkiye Gençlik Ödülleri 2018, Oylamalarında Son Gün 15 Nisan

Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan “Türkiye Gençlik Ödülleri”nde oylamalar 15 Nisan da sona eriyor. Otuz dokuz farklı kategoride, üç yüz doksan aday Türkiye Gençlik Ödülünü almak için yarışıyor.

“Türkiye Gençlik Ödülleri” ödül töreni, Dünya Gençlik Politikaları Derneği ve MCD Gençlik Ajansı tarafından “Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında bu yıl dördüncü kez düzenleniyor.

En iyi sinema filmi, en iyi yorumcu, en iyi oyuncu, en iyi dizi, en iyi ana haber, en iyi iş adamı, en iyi iş kadını, en iyi marka, en iyi üniversite, en iyi hastane gibi otuz dokuz kategoride üç yüz doksan aday yarışıyor.

14 Mayıs 2018 tarihinde TİM Maslak’ta yapılacak görkemli tören Türkiye’de gerçekleştirilen en geniş kapsamlı kategori oylaması özelliğini taşıyor ve “Türkiye Gençlik Ödülleri” iş, sanat ve spor camiasından birçok ünlü ismi bir araya getiriyor.

15 Şubat’ta başlayan “Türkiye Gençlik Ödülleri” oylamasında yaklaşık 6 milyon oy kullanıldı. Oylama www.turkiyegenclikodulleri.com sitesi üzerinden yapılmaktadır.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!