- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Dert Bende filmi – Ümit Kantarcılar’a komedi çok yakışmış.

03 Ekim 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»KÖŞE YAZILARI»Dert Bende filmi – Ümit Kantarcılar’a komedi çok yakışmış.
Dert Bende filmi – Ümit Kantarcılar’a komedi çok yakışmış.

Yönetmenliğini Berat Özdoğan’ın yaptığı başrollerinde Ümit Kantarcılar, Onur Dilber, Jesica May’ın olduğu “Dert Bende” filmini Özdilek Avm deki galasını kalabalık bir davetli grubu izledi.

Yanlış bir evlilikten kurtarmak amacıyla arkadaşlarını kaçırmaya çalışan fakat işleri daha da karıştıran bir grubun trajikomik hikayesini anlatan filmi salon kahkahalarla izledi. Seksenler dizisinden Başkomiser Rıza olarak olarak tanıdığımız Onur Dilber’i şivesiz izlerken sanki başka birini seyrediyor muşum gibi geldi.  Ümit Kantarcılar’ın  komedi oyunculuğun çok beğendim. Vücut dilini ve mimiklerini iyi kullanmış. Yeni Gelin dizisinden tanıdığımız Brezilyalı oyuncuJesice May bir çok ünlü ! arkadaşımızdan çok daha iyi Türkçe konuşuyor. Nerdeyse şivesiz hani…

Sermet Yeşil ve Nebil korku komedinin aranılan karakterleri olur yakında. Keza Ahu Sungur içinde aynı ifadeyi kullanabilirim. 

Ümit Kantarcılar filmin dört yapımcısından biri. Sektörden kazandığı parayı tekrar sektöre yatırması bence alkışlanacak bir durum. Filmi izlerken aklıma şu geldi: Keşke Ümit Kantarcılar ve Onur Büyüktopçu bir araya gelip yine bir komedi filminde iki kardeş ya da iki arkadaşı oynasalar. Zira fiziki benzerliklerini bu yönde kullanabilirler.

Film komik, yer yer argo ve küfür içersede maalesef günümüzde sokakta artık bu dil kanıksanmş. Eğer iyi bir gişe yaparsa filmin devamının senaryosu şimdiden hazır diyebilirim. 

Ben sezona gülerek başladım. Size de tavsiye ederim. “Dert Bende” filminin gişesi bol, yolu açık olsun diyelim. 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!