- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Ünlü isimlerden Meme kanseri için anlamlı mesaj – Video

09 Ekim 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » DUYURULAR - SOSYAL YAŞAM»Ünlü isimlerden Meme kanseri için anlamlı mesaj – Video
Ünlü isimlerden Meme kanseri için anlamlı mesaj – Video

MEMEDER (Meme Sağlığı Derneği) Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında erken teşhisin önemine dikkat çekmek için ünlü isimleri bir araya getirerek anlamlı mesajlar verdi. Ünlü sanatçı Candan Erçetin meme kanseriyle ilgili MEMEDER’in tanıtım filmine sesiyle hayat verirken, sevilen oyuncular ve sunucular erken teşhis için meme muayenesine teşvik edici sloganlarla kamera karşısına geçti.

Meme kanserinde erken tanının önemini vurgulayan MEMEDER, bu yıl Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında ünlü isimlerle bir dizi çalışma yaptı. Proje koordinatörlüğünü tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Zuhal Yalçın’ın yaptığı, proje tasarımı Gülbin Çetindemir’e, metin düzenlemesi Özlem Aybek’e ait olan, müziğini Murat Özdemir’in bestelediği ve yönetmenliğini yakın zamanda vizyona getiren ve ses getiren ‘Annem’ filminin yönetmeni Mustafa Kotan’ın yaptığı, ‘meme kanserinde erken tanı’ için yol gösterici rehber niteliğindeki MEMEDER tanıtım filmini seslendirmek üzere ünlü sanatçı Candan Erçetin mikrofon başına geçti.

Ayrıca meme muayenesine teşvik eden ‘Haydi Meme Muayenesine’ sloganlı dört tanıtım filmi için ise sevilen oyuncular ve sunucular kamera karşısındaki yerini aldı. Ayşe Nil Şamlıoğlu, Derya Alabora, Erhan Yazıcıoğlu, Hasibe Eren, Çiçek Dilligil, Pelin Öztekin, Feride Çetin, Zeyno Gönenç, Önder Açıkbaş, Hande Katipoğlu, Metin Uca, Aydan Burhan, Ayşe Erbulak, Gülçin Hatıhan, Memet Özer, Tülay Günal, Cansu Dağdelen, Özlem Türkad, Yeşim Gül, Özden Özgürdal, Lütfiye Pekcan ve İlay Erkök’ün katkıda bulunduğu filmde erken tanı için meme muayenesinin önemine dikkat çekildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!