- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Ünlü Oyuncular Malatyalılarla Buluşuyor.

07 Kasım 2018 - 28 views kez okunmuş
Ana Sayfa » DUYURULAR - SOSYAL YAŞAM»Ünlü Oyuncular Malatyalılarla Buluşuyor.
Ünlü Oyuncular Malatyalılarla Buluşuyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Malatya Valiliği’nin katkılarıyla 9-15 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek 8. Malatya Uluslararası Film Festivali, bu yıl da Türk ve dünya sinemasından önemli film ve isimleri düzenlenecek etkinliklerde sinemaseverlerle buluşturacak.

Festival geleneği olarak bu yıl da Malatya Park’ta düzenlenecek ‘Minder Söyleşileri’nde sinema ve televizyon dünyasından ünlü isimler Malatyalı sinemaseverlerle bir araya gelecek. Çok sayıda sinema filmi ve televizyon dizisindeki başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken oyuncu İpek Tuzcuoğlu ile başarılı oyunculuğunun yanı sıra, Kanımdaki Barut’ ve Ateş gibi filmlere yönetmen olarak imza atan Haluk Piyes, Minder Söyleşileri etkinliğine konuk olacak.

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen sinemacıları Malatya’da buluşturmaya hazırlanan festivalin film gösterimleri ve etkinlik takvimi, yenilenen “malatyafilmfest.org.tr” internet sitesinden günlük olarak takip edilebiliyor.

Minder Söyleşileri

Konuk:İpek Tuzcuoğlu

Yer:Malatya Park

Tarih:10 Kasım 2018

Saat:17:00

 

 

 

 

Konuk:Haluk Piyes

Yer:Malatya Park

Tarih:11 Kasım 2018

Saat:12:00

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!