- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Ünlü şair İbrahim Dizlek “Sen Önemlisin ” Sosyal Sorumluluk Projesiyle Uyuşturucuya Savaş Açtı !

28 Mayıs 2019 - 112 views kez okunmuş
Ana Sayfa » DUYURULAR - SOSYAL YAŞAM»Ünlü şair İbrahim Dizlek “Sen Önemlisin ” Sosyal Sorumluluk Projesiyle Uyuşturucuya Savaş Açtı !
Ünlü şair İbrahim Dizlek “Sen Önemlisin ” Sosyal Sorumluluk Projesiyle Uyuşturucuya Savaş Açtı !

Son zamanlarda geleceğimizi ve gençlerimizi tehtit altına alan uyuşturucu belasına karşı bir çok sosyal sorumluk projesi yapan eski  başarılı ödüllü ünlü şair söz yazarı bestekar İbrahim Dizlek eşi Eda Doğanayla birlikte uyuşturucuya karşı yeni bir proje olan  “Sen Önemlisin” isimli yeni bir proje başlatıyor.

 

İbrahim Dizlek aha önceki  “El Ele” projesinde ünlü sanatçıya destek veren Alişan ,Pınar Aylin ,Latif Doğan Baha, Tarık Mengüç,Murat Başaran , Bülent Serttaş, Türkü, ve Hülya Bozkaya gibi ünlü sanatçılara İbrahim Dizlek duyarlı olan tüm sanatçı doslarına yürekten teşekkür etti.

En son İbrahim Dizlek uyuşturucu belasına  karşı hep beraber hareket etmemiz gerektiğini geleceğimiz olan gençlerimizi korumamız gerektiğini ve bunun için gerek kamu kuruluşları gerekse özel sektör sanatçılar, ünüversiteler sivil toplum örgütleri gibi kuruluşların taşın altına elini koyması gerekltiğini söyledi. 

 

İbrahim Dizlek eşi Eda Doğanay’ la birlikte yürüttüğü “Sen Önemlisin “ isimli projesinin  amacının ailelerin uyuşturucuya karşı bilinçlendirilmesi ve el ele vererek Türkiye’nin hatta Dünyanın  baş belası olan uyuşturucuya savaş açılması, geleceğimiz olan çocuklarımızı koruma amaçlı olduğunu söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler : ,

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!