- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Ünlülerin EuroBasket 2017’ye davet mesajları – video haber

01 Eylül 2017 - 533 views kez okunmuş
Ana Sayfa » DUYURULAR - SOSYAL YAŞAM»Ünlülerin EuroBasket 2017’ye davet mesajları – video haber
Ünlülerin EuroBasket 2017’ye davet mesajları – video haber

31 Ağustos-17 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan Avrupa basketbolunun en büyük ve en prestijli organizasyonu “EuroBasket 2017”ye ünlülerden tam destek…  Avrupa Şampiyonası maçlarına büyük ilgi gösteren sanatçılar, milli takıma gönülden destek verdiler…

 

Funda Arar, İlker Ayrık, Özge Ulusoy, Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı, Aleyna Tilki, Merve Özbey, Emre Altuğ, Sarp Levendoğlu, Burak Hakkı, Fadik Sevin Atasoy, Ragga Oktay, Tolgahan Sayışman, Selin Demiratar, Yönetmen Murat Şeker gibi sanat dünyasından birçok ism ‘‘ 1-17 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan EuroBasket 2017 Avrupa Şampiyonası’nda, 12 Dev Adam orada, bizde oradayız hep beraber tek yürek olacağız’’ mesajı vererek, davet paylaşımında bulundular.

 

12 DEV ADAMLA ‘‘TEK YÜREK’’

Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın da yer aldığı D Grubu maçları; 1-7 Eylül tarihlerinde Ataşehir’de bulunan, 13.000 kişi kapasiteli Fenerbahçe Etkinlik ve Spor Salonu’nda oynanacak. D Grubu maçlarının ardından final aşamasına geçilecek. Final maçları ise Ataköy’de bulunan 16.000 kişilik Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşecek.   

Baş Antrenör Ufuk Sarıca yönetimindeki Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı; Sinan Güler kaptanlığında; Ali Muhammed, Barış Hersek, Cedi Osman, Doğuş Balbay, Erkan Veyseloğlu, Furkan Aldemir, Furkan Korkmaz, Göksenin Köksal, Kenan Sipahi, Melih Mahmutoğlu, Metin Türen, Semih Erden ve Sertaç Şanlı’dan oluşuyor. A Milli Takım ilk maçını 1 Eylül, Cuma günü; Saat 21.00’de Fenerbahçe Etkinlik ve Spor Salonu’ndaRusya ile oynayacak.

17 Eylül’de oynanacak final maçıyla Avrupa basketbolunun en prestijli kupası sahibiyle buluşacak…

2017 AVRUPA BASKETBOL ŞAMPİYONASI-MAÇ TAKVİMİ

 

D GRUBU MAÇLARI ‘‘FENERBAHÇE ETKİNLİK VE SPOR SALONU’’

(1-7 EYLÜL)

1 Eylül Cuma    14.15-17.00                Belçika-İngiltere/Sırbistan-Letonya

1 Eylül Cuma    21.00                           Türkiye-Rusya

2 Eylül Cumartesi         14.15-17.00                Letonya-Belçika/Rusya-Sırbistan

2 Eylül Cumartesi         21.00                           Türkiye İngiltere

4 Eylül Pazartesi          14.15-17.00                Letonya-İngiltere/Belçika-Rusya

4 Eylül Pazartesi          21.00                           Türkiye-Sırbistan

5 Eylül Salı                   14.15-17.00                Rusya-Letonya/İngiltere-Sırbistan

5 Eylül Salı                   21.00                           Türkiye-Belçika

7 Eylül Perşembe         14.30-17.15                Rusya İngiltere/Belçika-Sırbistan

7 Eylül Perşembe         20.45                           Türkiye-Letonya

 

 

FİNAL MAÇLARI SİNAN ERDEM SPOR SALONU-ATAKÖY

(9-17 EYLÜL)

9 Eylül Cumartesi         12.30-15.15                Son 16 1.maç/Son 16 2.maç

9 Eylül Cumartesi         18.45-21.30                Son 16 3. Maç/ Son 16 4. Maç

10 Eylül Pazar 12.30-15.15                Son 16 5. Maç/ Son 16 6. Maç

10 Eylül Pazar 18.45-21.30                Son 16 7. Maç/ Son 16 8. Maç

12 Eylül Salı                 18.45-21.30                Çeyrek Final 1. Maç ve 2. Maç

13 Eylül Çarşamba       18.45-21.30                Çeyrek final 3. Maç ve 4. Maç

14 Eylül Perşembe       21.30                           Yarı final 1. Maç

15 Eylül Cuma 21.30                           Yarı final 2. Maç

17 Eylül Pazar 17.00                           Üçüncülük maçı

17 Eylül Pazar 21.30                           Final maçı

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!