- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak ve Yapımcı Ali Leskay Femelog Academy’de yetenek keşfine çıktılar.

03 Mayıs 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak ve Yapımcı Ali Leskay Femelog Academy’de yetenek keşfine çıktılar.
Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak ve Yapımcı Ali Leskay Femelog Academy’de yetenek keşfine çıktılar.

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak ile “4N1K” dizi ve filmlerinin yapım şirketi Fabrika Yapım’ın yetkilileri Öner Arslanel ve Ali Leskay, sanat ve oyunculuk akademisi Famelog Academy’de yetenek keşfine çıktı! Famelog Academy’de gerçekleşen oyunculuk atölyelerinin derslerine katılan Sorak, hazırlıkları devam eden “Aşk Tesadüfleri Sever 2” için oyuncu değerlendirmesi yaparken; Arslanel ve Leskay da öğrencilerle tanıştılar ve sahnelerini izlediler.

Sinema ve televizyon sektörünün kalbinin attığı platoda, Beykoz Kundura’da bulunan Famelog Academy, öğrencilere yalnızca eğitim vermekle kalmıyor, kariyer yolunda adım atmaları için de destek veriyor. Kendilerini göstermeleri için öğrencilerine farklı fırsatlar da yaratan Famelog Academy, onları sektörün başarılı isimleriyle buluşturuyor.

Çekimleri yakında başlayacak olan yeni filmi “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin hazırlıklarına devam eden Ömer Faruk Sorak; Harika Uygur’un gerçekleştirdiği İleri Seviye Chubbuck Metot Eğitimi’ne ve Chubbuck Metot Workshop’a katıldı. “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin oyuncu kadrosu için öğrencileri değerlendiren Sorak; öğrencilerin oynadıkları sahneler hakkında yorumlarda bulundu ve bir yönetmen gözüyle oyunculuklarıyla ilgili yönlendirmeler yaptı.

“4N1K” dizi ve filmlerinin yapım şirketi Fabrika Yapım’ın kurucusu Öner Arslanel ve Genel Koordinatörü Ali Leskay ise, Barış Kışlak’ın eğitmenliğini üstlendiği Chubbuck Metot’a Giriş eğitimlerinin derslerine katıldılar. Yaz döneminde yeni projelerle ekranda olmayı planlayan Arslanel ve Leskay, Famelog Academy öğrencileriyle tanıştılar, oynadıkları sahneleri yapımcı gözünden değerlendirdiler.

FAMELOG ACADEMY HAKKINDA

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın ve ödüllü cast direktörü HarikaUygur’un mentörlük ettiği Famelog Academy, oyunculuktan yönetmenliğe, senaryo yazarlığından sanat yönetmenliğine birçok alanda uzun süreli eğitimler ve atölye çalışmaları düzenliyor. Öğrencilere benzersiz bir ortamda eğitim alma fırsatı sunan akademi, gerek Türkiye’de gerekse global düzeyde medya, eğlence ve sanat alanlarında standartları yükseltmeyi hedefliyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!