- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Yaparsın Aşkım 141.Bölümü ile bu akşam Fox’ta…

11 Temmuz 2019 - 192 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SON DAKİKA»Yaparsın Aşkım 141.Bölümü ile bu akşam Fox’ta…
Yaparsın Aşkım 141.Bölümü ile bu akşam Fox’ta…

25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu 141. bölümüyle 11 Temmuz Perşembe saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girecekler.

“NEFES NEFESE” adlı birinci oyunda kadın yarışmacılar kafalarını suya daldırarak nefeslerini en uzun süre tutmak için rekabet edecek. “NİNJA” adlı ikinci oyunda ise erkek yarışmacılar gözleri kapalı halde karşılarında duran kaseleri eşlerinin yönlendirmeleri sayesinde ellerinde sopalarla kırmaya çalışacak. “PİPETLE KUTU DİZME” adlı final oyununda kadın yarışmacılar ağızlarında pipeti bir kutunun açma halkasına takacak ve kutuyu düşürmeden başka bir noktadaki masaya taşıyacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 141. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 11 Temmuz Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

Başvuru için: fox.com.tr

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!