- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Yardımcı oyuncular başrol, yıldızlar figüran ! “Gerçek Kesit: Manyak” filmi

23 Mart 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Yardımcı oyuncular başrol, yıldızlar figüran ! “Gerçek Kesit: Manyak” filmi
Yardımcı oyuncular başrol, yıldızlar figüran ! “Gerçek Kesit: Manyak” filmi

Hafta içinde galası yapılan ve bugün vizyona girecek olan  Onur Ünlü’nün “Gerçek Kesit:Manyak” filmini özetleyen bir cümle  YARDIMCI OYUNCULAR BAŞROL, YILDIZLAR FİGÜRAN…

Anlaşılan o ki, Onur Ünlü, Cingöz Recai filminin intikamını Gerçek Kesit:Manyak filmiyle almış. Başrollerini Kenan İmirzalioğlu, Meryem Uzerli ve Haluk Bilginer’in yanısıra gençlerin gözdesi Boran Kuzum’unda yer aldığı Cingöz Recai gişelerde beklenen hasılatı yapmamış, Onur Ünlü’yü bile hayal kırıklığına uğratmıştı. Usta yönetmen bu sefer filmi terse sarmış, Gerçek Kesitte yıllarca sarıbıyık olarak izlediğimiz Cahit Kaşıkçılar’ı başrol yapmış, aralarında Erkan Kolçak Köstendil, Mehmet Erdem, Hazar Ergüçlü, Umut Kurt, Ahmet Rıfat Şungar, Öner Erkan gibi daha birçok ünlü ismi de adeta figüran yapmış. Yıllarca Flash Tv de ilgiyle izlenen Gerçek Kesit Onur Ünlünün zekası ve yönetimi ile  bambaşka bir trajikomik hikayeye dönüşmüş. Tabi yine olayı anlatan Perihan Savaş aynı duruşla, aynı anlatışla bize nostalji yarattı.

İzleyici Gözü olarak bu film özel seyircisini yaratacak diyoruz. Zaten Onur Ünlü’nün sosyal medyada hatırı sayılır bir tarikatı 🙂 var. Genç nesilde Leyla Mecnundan dolayı Onur Ünlü hocayı çok sever. Dolayısı ile bu filme verecekleri katkıyla hocalarını yalnız bırakmayacaklarından eminiz. 

İzlenmesi keyif veren, günümüzde sosyal bir yara olan kadın cinayetlerine de gönderme yapan Gerçek Kesit:Manyak hafta sonu sizleri bekliyor.

İzleyici Gözü 

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!