- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Yeni bir Bette Midler’imiz var: Aslı İnandık

24 Ocak 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Yeni bir Bette Midler’imiz var: Aslı İnandık
Yeni bir Bette Midler’imiz var: Aslı İnandık

Yapımcılığını Hann Medya, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun yaptığı, kadrosunda Aslı İnandık, Ahmet Olgun Sünear, Toygan Avanoğlu, Ayten Uncuoğlu, Tuna Orhan. Nazlı Tosunoğlu, Berkay Tulumbacı, Aslı Turanlı, Caner Özyurtlu, Tuğçe Karabayır, Uraz Kaygıraloğlu ve Melis Kaygıraloğlu’nun olduğu “ASLI GİBİDİR” filmi 26 Ocak Cuma günü vizyona giriyor.

 

Dün akşam galası yapılan film, salonu dolduran davetlilerden büyük alkış aldı. Bu filmle tanıdığımız genç oyuncu Aslı İnandık   başrolünü oynadığı filmde üzerine düşeni fazlasıyla yapmış görünüyor. Yaptığı tiplemelerle büyük beğeni kazanan genç oyuncu bana Amerikan Hollywood dünyasındaki şarkıcı oyuncu kimliği ile adını tarihe yazdıran Bette Midler’i hatırlattı.  (Tabi ki ondan daha genç ve güzel) Sarışın yıldız filmlerinde bir çok tiplemeleri başarılı bir şekilde yapıyordu. Business filmi unutamadığım filmlerinden biridir.

Aslı Aslı İnandık’ın bu filmde Türkiyede çok güldüğümüz tiplemeleri canlandırırken ortaya oyduğu performans müthiş, senaryoya çok inanmış ve oyunculuğunu konuşturmuş. Gupse Özay, Gülse Birsel, Büşra Pekin gibi sevilen komedi oyuncularının listesine artık Aslı İnandık’ı da ekleyebiliriz.

“ASLI GİBİDİR” filmine Enis Arıkan ve  Seda Türkmen’de  konuk oyuncu olarak destek veriyor.

Filmin konusu ise şöyle;

Aslı Gibidir, oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kız olan Aslı, yıllardır oyuncu olmanın hayalini kurmaktadır. Ailesine bağlı olan genç kız onların isteğini geri çevirmeyip, ilk üniversitesini onların tercihine göre belirler. Ancak hayallerinden asla vazgeçmez ve yeniden sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak, özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı’nın bu başarısı, ailesinin tepkisine neden olur. Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemediği için, ona destek olmayacaklarını söyler. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kararlı olan Aslı, bunun için ne yapacağını düşünürken, kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur. ‘Dublörler Kulübü’ne adımını atan Aslı, burada bir yandan okul için para kazanırken, bir yandan da yeteneğini sergileme imkanı bulur. Adeta ikinci yuvası olduğu ‘Dublörler Kulübü’nde hayatının macerasını yaşayan Aslı’nın yaşamı, aşk kapısını çaldığında bambaşka bir hal alır. 

 

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!