- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Yeni fashion kanalım Fox’un Yasak Elma dizisi :)

10 Ekim 2018 - 165 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»KÖŞE YAZILARI»Yeni fashion kanalım Fox’un Yasak Elma dizisi :)
Yeni fashion kanalım Fox’un Yasak Elma dizisi :)

Geçen sezon Fox Tv de başlayan, başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece’nin olduğu Yasak Elma dizisi Çukur’un kadın seyircisini kapabilir mi diye düşünmüştüm. Her ne kadar Pazartesi gecelerinin galibi Çukur olsada silah seslerinden, kavgadan gürültüden bıkmış kadın seyircisinin kaçtığı bir dizi olup çıktı. Sezon sonu Talat Bulut ve taciz olayının çıkması ile akibeti hakkında acaba dediğim dizi yargının verdiği takipsizlik kararı ile tüm görsel ziyafeti ve entrikaları ile devam ediyor.

Öncelikle kadın oyuncularının kıyafetleri çok ama çok şık ve özenli seçiliyor. Artık her karakterin stilini öğrenmiş durumdayız 🙂 Her sahnede değişen kıyafetler ve takılar nerdeyse hikayenin önüne geçmiş durumda. Sanırım burada kıyafet sponsorlarını kim bulduysa tebrik etmek lazım. Vallahi işten stresli, yorgun argın dönenler kadın seyirciler modayı artık Yasak Elmadan takip ediyor !

Sitemizin özellikle ortadoğulu takipçilerinin bu dizi ile bizden öğrenmek istedikleri bilgilerin başında bu kıyafetleri nasıl temin edebilecekleri yönünde sorular oluyor. Sıla’nın tokası, Hürremin yüzüğü, Can Divit’in yüzüğü derken şimdi de Yıldız’ın ve Ender’in kıyafetleri çok revaçta. Durum böyle olunca diziler bir taraftan da yurtdışında  aksesuarlarını pazarlama kulvarı yaratmış durumda. Yeni girişimcilerin bunu dikkate almalarını şiddetle öneririm. 🙂

Gezgin Deli

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!