- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

“Zümrüt Yeşil” ve “USS Indianapolis: Cesur Adamlar” filmleri bu akşam Show Tv de…

11 Ağustos 2019 - 466 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SON DAKİKA»“Zümrüt Yeşil” ve “USS Indianapolis: Cesur Adamlar” filmleri bu akşam Show Tv de…
“Zümrüt Yeşil” ve “USS Indianapolis: Cesur Adamlar” filmleri bu akşam Show Tv de…

 

Yönetmenliğini Felix Fuchssteiner ve Katharina Schöde’nin yaptığı, Maria Ehrich, Jannis Niewöhner, Josefine Preub gibi usta oyuncuların yer aldığı 2016 yapımı “Zümrüt Yeşil”, Pazar akşamı TV’de ilk kez Show TV’de!

Serinin son filmi Zümrüt Yeşil’de geçmişte yaşadıklarından dolayı kalbi kırılan Gwendolyn’in Gideon’a yeniden güvenmesi artık çok zordur. Gwendoly’in bu gelgitleri yaşarken Lodge kaçırılır. Gwen ve Gideon zamana karşı yarışta birlikte olmak zorundadırlar. Gwendolyn, geçmişte sorguladığı güçlerini şimdi riskli bir kurtarma operasyonunda kullanacaktır.

“Zümrüt Yeşil”, 11 Ağustos Pazar akşamı saat 20.00’de TV’de ilk kez Show TV’de!

 

Yönetmenliğini Mario Van Peebles’in yaptığı, Nicholas Cage, Tom Sizemore, Thomas Jane gibi usta oyuncuların yer aldığı 2016 yapımı “USS Indianapolis: Cesur Adamlar”, Pazar akşamı TV’de ilk kez Show TV’de!

II. Dünya Savaşı’nda USS Indianapolis, Amerikan Donanması’nın en hızlı gemisidir. Kaptan McVay’in (Nicolas Cage) liderliğinde gizli bir görevle Guam’a doğru yola çıkarlar. Her zaman olduğu gibi görevi başarıyla tamamlaması beklenen gemi, Japon Komutan Hashimoto’nun denizaltısından yollanan torpillerle 12 dakikada batar. Gemideki 1.200 askerden sadece 312’si hayatta kalmayı başarır. Fakat denizde kurtarılmayı bekleyen bu askerler bir yandan sıcak, yorgunluk ve susuzlukla mücadele ederken diğer yandan da etraflarını saran yüzlerce köpek balığıyla da savaşmak zorundadırlar.

 

“USS Indianapolis: Cesur Adamlar”, 11 Ağustos Pazar akşamı saat 22.15’te TV’de ilk kez Show TV’de!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!